Sąlygos paskoloms labai panašios

EurasNesvarbu, skolinatės Lietuvoje, Lenkijoje ar bet kurioje kitoje Europos Sąjungos šalyje, sąlygos paskoloms labai panašios. Todėl jei kada teko skolintis Lietuvoje, didelių problemų persikėlus gyventi į Lenkiją neturėtų kilti. Net jei Jūsų giminaičiai ar draugai iš kaimyninės šalies klaustų Jūsų patarimų, neišsigąskite svetimos kalbos ar galimų nesutapimų – viskas tikrai labai panašu, o kadangi kai kurios kreditų bendrovės net sutampa, tikrai gali būti labai lengva paaiškinti kiekvieną žingsnį be jokių subtilybių žinojimo ar net nemokant gerai vietinės kalbos.

Jei ruošiatės imti paskolą, ieškote kredito, pasiruoškite tam skirti šiek tiek laiko, ypač jei tai darote pirmą kartą. Skirdami laiko rasite tikrai geresnį pasiūlymą nei pasinaudoję pirmu pasitaikiusiu kreditu, pavyzdžiui pamatę reklamą internete ar žiūrėdami televizorių. Pasidomėję sutaupytus pinigus galėsite skirti greitesniam kredito grąžinimui ar įsigydami vertingesnį, Jums reikalingesnį daiktą.

BPI Šeimos taupomasis bankas, didžiausias šalies tarpa bankas mato savo automobilių paskolos šokinėja penktadaliu šiais metais skambant transporto priemonių pirkimus dėl augančios ekonomikos nugaros bangą.
Felipe p Carlos BPI Šeimos taupomasis bankas “viceprezidentas ir vadovas auto paskolų padalijimo, žurnalistams sakė praėjusią savaitę, kad banko automobilių paskolos išaugo daugiau nei 20 procentų iki šiol. “Mes darome geriau nei pramonė”, Carlos sakė. 2013, automobilių paskolos, užtikrintos nuo Ayala grupės tarpa banke išaugo “šiek tiek mažesnis nei 20 proc,” sakė jis.

Bet auto paskolos, nes pakėlė kaip automobilių kompanijų pradėti naujų modelių šiais metais.
“Mes skolinti daug šiemet, nei pernai”, sakė Carlos. Paskutinės rūmai automobilių gamintojų Filipinai Inc (Campi) duomenys rodo, kad transporto priemonių pardavimas pabaigoje-balandžio padidėjo 22 procentų iki 69.737 vienetų.

Vien balandžio mėnesį, pardavimai šoktelėjo penktadaliu palyginti su praėjusių metų 18.094.
“Kas verčia automobilių pardavimai toliau yra finansavimo prieinamumas,” Carlos sakė.
Vykdomosios sakė paskolos automobilių pirkimas gali sudaryti iki 30 proc BPI šeima taupomojo banko paskolų portfelio. Būsto paskolos paėmė 50 procentus savo portfelį, o banko KA-Negosyo verslo paskolas mažoms ir vidutinėms įmonėms sudarė poilsio.

Norėdami dar labiau padidinti savo portfelį, bankas praėjusią savaitę pradėjo “BPI Šeimos Auto Paskolos 10 procentų pinigų grąžinimo”, palapinės, kur klientai gali gauti nuolaidą po penkerių metų kadencijai.
Promo, kuris vyks nuo 4 birželis – 31 rugpjūtis yra ne tik paskolą, bet ir investicijos, bankų vadovai sakė, cituodamas “reikšmingas” grįžta su “šiek tiek daugiau” mokėjimo. Dėl šios promo, add-on norma (AOR) yra 52,90 proc didesnis nei 47,43 proc vidurkio reguliariai automobilių paskolos.

Juan Miguel A. Santiano, BPI Šeimos taupomasis bankas Auto paskola vyresnysis prekinio ženklo vadovas, sakė uždirbti norma būtų apie 17 procentų per metus, palyginti su, pavyzdžiui, terminuotųjų indėlių norma tik 1 proc per metus.

Tai promo tikslai automobilių pirkėjai, kurie turi “daugiau pinigų nei įprastai, bet nežino, kur dėti savo pinigus”, sakė Santiano. Pagal promo, klientai turės 10 procentų nuolaidą, jei jie būtų gauti kitą paskolą iš BPI Šeimos taupomasis bankas per šešis mėnesius po to, Auto paskola buvo pilnai apmokėtos.