Paskolos internetu

Paskolos internetuManote, kad gauti paskolą internetu iš greitųjų kreditų nėra tinkamas sprendimas Jums? Greičiausiai Jūs klystate. Jei jaučiate pinigų stygių norimiems tikslams pasiekti, pavyzdžiui, planuojate bent dalinai sumažinti išlaidas šilumai žiemos metu apsišildydami namo sieną ar pasikeisdami stogą, o turimų santaupų trūksta, padėti gali greitieji kreditai, skubios ar ilgesnio laiko vartojimo paskolos.

Tokio tipo skolinimosi būdas Lietuvoje, Lenkijoje bei kai kuriose kitose šalyse yra ypač populiarus, dėl ko sulaukia ir nemažai kritikos. Dažniausiai kritikuojamos pakankamai didelės palūkanos, priverčiančios žmones grąžinti kone dvigubai daugiau nei pasiskolinama, tačiau skolinantis trumpesniam laiku ar nedidelę sumą pinigų skirtumas ne itin pasijaučia, o nauda tampa labai pastebima, ypač jei skolinamasi konkrečiam, svarbiam tikslui: jau anksčiau minėtam sienos šiltinimui, naujos kartos, kokybiškų langų keitimui, ekonomiškesnio, patikimesnio automobilio įsigijimui.

Renkantis paskolas internetu dažniausiai prisimenamos matytos televizijos reklamos, internete besisukiojantys ir mirksintys reklaminiai užrašai, kur kitur pastebėtos kredito bendrovės. Savaime suprantama – jos išleidžia nemažai pinigų reklamai ir nori būti pastebėtos, tačiau tai nebūtinai naudinga Jums. Už reklamą, žinoma, susimoka klientai, priešingu atveju reklama būtų nenaudinga, nuostolinga. Tad nenuostabu, jei daugelio aktyviai besireklamuojančių bendrovių pasiūlymai nėra verti vadintis pigiomis paskolomis, gerais variantas. Tačiau ką gi daryti, kad rasti pigesnius pasiūlymus nežinant visų veikiančių kredito įstaigų pavadinimų? Geriausiai tam padėti gali kreditų palyginimų svetainės.

Palygindami paskolos davėjų pasiūlymus galite rasti ne tik pigesnį, geresnį variantą, bet galbūt net pasinaudoti ir nemokamos paskolos galimybe. Tokia galimybė dažniausiai pasitaiko naujiems klientams, anksčiau akciją taikančioje bendrovėje niekada nesiskolinusiems. Be to, pirma paskola nemokamai įprastai apribojama ir tam tikrais terminais (dažniausiai tai greitos paskolos vienam mėnesiui), sumomis (Lietuvoje įprasta matyti nemokamas paskolas iki 1000 litų, Lenkijoje galima rasti ir 1400 zlotų nemokamai skolinančią bendrovę). Žinoma, akcijos nuolat kinta, o visuomet pirmo karto nebus, tad tenka ieškoti ir tų bendrovių, kurios lojaliems klientams siūlo geresnes sąlygas, mažesnes palūkanas.

Dažniausiai lojalūs paskolų bendrovių klientai gali tikėtis sumažintų palūkanų, tačiau daug dažniau siūloma didesnė skolinama suma. Pavyzdžiui, pirmą kartą siūloma skolintis iki 1000 litų, antrąjį ir vėlesnius kartus jau suteikiama 2000 litų paskola, o besiskolinantiems trečią ar penktą kartą galima prašyti ir 5000 litų. Kokios tiksliai sąlygos bus suteikiamos lojaliems klientams galima išsiaiškinti kredito bendrovėje arba jų palyginimų puslapiuose, jei tokia informacija viešai prieinama (kai kurios bendrovės mėgsta tai palikti kaip staigmeną ir išskirtinių sąlygų mokiems seniems klientams viešai neskelbia).

Palygindami skirtingus pasiūlymus galėsite ir susidaryti bendrą vaizdą. Pamatysite, kad daugelio bendrovių pasiūlymai yra labai panašūs, tik šiek tiek skiriasi grąžintina suma, įmokų kiekis, laikas. Daug dažniau skiriasi maksimalios suteikiamos paskolos suma, kuri gali svyruoti nuo kelių šimtų iki keliolikos tūkstančių litų.

Išsirinkę tinkamą pasiūlymą neskubėkite. Dar kartą gerai pagalvokite, ar paskola, greitasis kreditas Jums tikrai reikalingi, galbūt yra kitų būdų (vienas geriausių – taupymas) įsigyti norimą paslaugą ar prekę. Taip pat, kruopščiai perskaitykite sutarties sąlygas, įsigilinkite į jas, tik taip būsite tikri, kad esate saugūs, žinosite, kas Jūsų laukia jei laiku nemokėsite paskolos įmokų ar kitaip vengsite vykdyti savo įsipareigojimus. Tačiau tinkamai pasidomėję galėsite būti ramūs žinodami, kad Jūsų paskola nekels Jums rūpesčių.