Greitieji kreditai – kai pritrūksta pinigų

Ką daryti pritrūkus pinigų? Dažniausiai sulaukiama pasiūlymo skolintis. Tačiau kur geriausia, pigiausia, saugiausiai ir paprasčiausia pasiskolinti žino toli gražu ne kiekvienas. O jei dar visai neseniai persikėlėte gyventi į svečią šalį ir nežinote visų galimybių.

Lietuviams, padėti gali greitas paskolas ir trumpalaikius kreditus palyginanti interneto svetainė greitiejikreditai777.eu, kurioje ne tik pateikiamos kreditų bendrovės, bet ir būtiniausia informacija, kuri gali padėti lengviau išsirinkti konkrečiai Jums tinkančią paskolą, pigiausią skolinimosi kelią. Be to, vos kelių mygtukų paspaudimu, kurie užtrunka iki keliolikos minučių, galite tikėtis gauti pinigų į savo banko (esančio Lietuvoje) sąskaitą. Žinoma, tik tuo atveju jei atitinkate paskolų bendrovės sąlygas: dirbate, esate nustatyto amžiaus grupėje, neturite įsiskolinimų.

Palygindami greitus kreditus ir rasdami pigesnį variantą (o pirmą kartą besiskolinantys gali rasti ir nemokamos paskolos galimybę) galite sutaupyti nemažą sumą pinigų (ypač jei skolinatės daugiau nei keletą šimtų zlotų). Vertėtų atkreipti dėmesį ne tik į palūkanas, grąžintiną sumą, bet ir į paskolos laiką. Savaime suprantama, kad paskola ilgesniam laikui bus brangesnė, teks daugiau grąžinti, labiau permokėsite, tačiau skolindamiesi trumpesniam laikui greičiau turėsite grąžinti, įmokos bus didesnės, nors ir permokama mažiau. Jei Jūsų pajamos tai leidžia, be abejo, geriau skolintis trumpesniam laikui ir iš karto mokėti daugiau, tačiau dažniausiai ilgesnis paskolos laikas suteikia daugiau galimybių, leidžia ne taip stipriai jausti paskolos ar greitojo kredito naštą.

PinigaiNelinkę imti paskolų bei greitųjų kreditų dažnai stengiasi įžvelgti vien tiki minusus, tuo tarpu sėkmingai jais pasinaudoję gali atskleisti daugiau teigiamų tokio tipo paskolų savybių. Viena iš jų – atsiradęs šansas įgyvendinti seną svajonę, galimybė išvengti sunkaus taupymo laikotarpio (pavyzdžiui, laukiant kol bus pakankamai lėšų susitvarkyti sugedusį automobilį ar pakeisti seną, neekonomišką šaldytuvą nauju). Žinoma, būtina tinkamai pasverti visus už ir prieš, palyginti galimybę skolintis ir galimybę laukti, taupyti. Kaip bebūtų keista, kartais laukti neapsimoka net ir finansiškai, nors dažniau ir būna kitaip. Kaip bebūtų, dažniausiai nugali ne pasverta nauda, bet noras, siekis ir jei norima atsinaujinti buitinę techniką jau dabar, o ne po metų ar leistis į povestuvinę, šeimos atostogų kelionę – griebiamasi paskolos, vartojamojo kredito. Jei neperlenkiama lazda, nepervertinamos savo galimybės – tai tikrai nėra blogai.

Nors skirtingai paskolas vertina kitapus Atlanto gyvenantys žmonės ir europiečiai, Lenkijoje ir Lietuvoje situacijos yra labai panašios. Tiek lietuviai, tiek lenkai skolinasi patiems įvairiausiems pirkiniams, nuo minėtos buitinės technikos ar kelionių iki būtiniausių išlaidų padengimo (šildymo sąskaitų, kietojo kuro įsigijimui ir t. t.)

Kalbant apie požiūrį į paskolas, jų grąžinimą lenkai ir lietuviai taip pat labai panašūs. Pasitaiko ir blogų paskolų (tai tokios paskolos, kurios negrąžinamos), tačiau didėjantis atsakomybės jausmas abejose šalyse gerina paskolų situaciją, skatina bendroves pasitikėti savo klientais, suteikti jiems lankstesnes galimybes, atlaidžiau žiūrėti į vėlavimą ar kilusias problemas, pavyzdžiui, netekus darbo ar panašiose situacijose.

Tinkamai įvertinę savo galimybes, išnagrinėję kredito bendrovių pasiūlymus galėsite mėgautis pasiskolinta pinigų suma, džiaugtis nauju pirkiniu, įvykusia kelione ar bet kokiu kitu, Jums patinkančiu būdu išleistais, investuotais finansais. Svarbu pasirinkti tai, kas tikrai Jums tinka, neskubėti ir rinktis atsakingai, žvelgiant į ateities perspektyvas, įvertinant ne tik šiandienos, bet ir galimas rytojaus pajamas, rizikas, o dar geriau – prieš skolinantis pasitarti su tikru specialistu.