Greitųjų kreditų suteikiamos galimybės

Pasinaudojusių kreditų suteikiamomis galimybės teigimu, gerai pasvertos paskolos, įvertinta sava finansinė padėtis yra labai geras dalykas, kurį verta išmėginti visiems, kurie apie tai susimąsto, bet dvejoja. Labai didelė tikimybė, kad vieną kartą tuo pasinaudojus, vėliau, kuomet tai bus finansiškai naudinga, nė nedvejosite, nes jau žinosite, kaip tai paranku ir apsimoka.

Žinoma, ne visuomet taip gerai sekasi. Kartais tikrai labai svarbu tinkamai įvertinti pasiūlymą, kadangi paskolos yra ne tik galimybė gauti daiktą čia ir dabar, bet taip pat ir šiokie tokie įsipareigojimai. Būkite budrūs ir mėgaukitės pasverta rizika, nauda.

Greitieji kreditaiAvarinis pinigų gali ateiti iš įvairių vietų. Idealiu atveju jūs turite savo neatidėliotinos pagalbos fondo gyvenamąją – taip jūs tiesiog pasiskolinti iš savęs. Jei ne, jums gali prireikti skubios pinigų paskolą. Šis puslapis aprašoma keletas būdų, kaip gauti pinigų, kai ištinka nelaimė.

Banko ar kredito unijos turėtų būti jūsų pirmasis pasirinkimas, jei jūs gaunate paskolą internetu. Kiti kreditoriai gali pažadėti greitai pinigus ir lengvai patvirtinti, tačiau šie pažadai dažnai ateina ne kaina, (paprastai didelėmis palūkanomis ir nepalankių sąlygų). Jūs galite gauti skubios pinigų paskolas į įvairiais būdais banko:

  • Mokestis iš jūsų kreditinės kortelės;
  • Namų nuosavo kapitalo paskola;
  • Namų nuosavo kapitalo kredito linijos;
  • Negarantuotą paskolą (arba “parašas” paskola).

Kai kreipiasi dėl paskolų, nepamirškite pažvelgti į kredito unijos. Galite gauti daugiau asmeninį dėmesį ne kredito unijos, todėl jūs galite turėti geresnę galimybę gauti patvirtintas. Tuo tarpu didelis bankas atrodys tik duomenimis iš jūsų paraišką paskolai gauti.

Prieš skolintis, kruopščiai galvoti apie bet kokį tipo užtikrinimo jums įkeisti už paskolą. Įkeisti turtą, pavyzdžiui, savo namuose (jei naudojate namų nuosavo kapitalo paskola arba kredito linija) reiškia, kad jūs vartojate didelę riziką. Bet bankas užima mažiau rizikos, todėl jūs galite gauti didesnę paskolą su mažesne palūkanų norma. Pradėti pažvelgus neužtikrintos asmeninės paskolos, ir tik Įkeisti, jei jums reikia.

Apsvarstykite blogiausiu atveju-scenarijų: jei tai avarinis blogėja ir jūs negalite grąžinti paskolą, kas atsitiks? Pradėti savo namuose ant linijos, jūs atlikote jį pateikia savo kreditoriais. Tai geriausia skolintis nesukeliant svarbius turtą rizikos (kai tokia galimybė yra).

Nedidele pagalba iš jūsų draugais

Vietoj vyksta į skolą taikant staigiojo grynųjų pinigų paskolos, apsvarstyti tai nepasitarę su savo tinklo draugams ir šeimos nariams. Jei jūs patyrė sunkumų, jie gali būti pasirengę padėti. Žinoma, nereikia įsižeisti, jei jums nereikia gauti jokių pinigų iš jų – suteikti jums paskolą, gali būti daugiau rizikos nei jie gali sau leisti. Atminkite, kad jie galėtų baigti su savo ekstremalioms situacijoms bet kurią dieną.

Jūs taip pat gali skolintis iš nepažįstamų žmonių. Peer to peer skolinimo svetainių sujungs jus su asmenų (o kartais ir įstaigose), kurie yra pasirengę skolinti pinigus – daugeliu atvejų dėl sąlygų, kurios yra palankesnės nei jūs rasite banke.

Etapuose Paskolos – Pavojingos Avarinis Pinigai Paskolos

Jei jūs neturite pakankamai kreditų ir pajamų gauti paskolą, tradicinis skolinimasis gali būti išeitis. Kaip kraštutinė galimybė, mokėjimo diena paskolos gali padėti jums gauti per sunkmetį. Bet tai neįmanoma pervertinti tai: payday loans yra pavojingi, ir viskas gali lengvai baigti blogai, kai jūs naudojate juos.

Jūs tikrai turite būti atsargūs, apie naudojant mokėjimo diena paskolos. Su jais problema yra tai, kad jie greičiausiai bus jūsų situaciją. Etapuose paskola skubios pinigų yra tarsi juostos pagalba – tai bus ne išgydyti jums, ir jis bus nukristi anksčiau ar vėliau. Be to, jis nebus jus nuo grandymo sau ateityje. Atminkite, kad mokėjimo diena paskolos gali lengvai jums kainuoti kelis šimtus procentų balandis Kitaip tariant, jie yra labai brangios paskolos (ir, jei neturėjo pajamų ir kredito kvalifikuojama tradicinių paskolą, kaip jūs ketinate grąžinti brangus etapuose paskola)?

Pavadinimas paskolos yra panašaus tipo brangios paskolos. Jūs galite gauti šiek tiek pinigų, tačiau jūs rizikuojate prarasti svarbius turtą, pavyzdžiui, jūsų automobilių. Jei jūs prarasite savo automobilį, jums prarasti savo galimybes gauti darbą ir uždirbti pajamas?