Lizingas, nedidelės paskolos ir kiti finansavimo būdai

Viliojančios akcijos prekybos vietose, reikiamų darbų negalintis atlikti kompiuteris, nežmoniškai daug elektros energijos sunaudojantis šaldytuvas – visa tai tikrai erzina kiekvieną žmogų, tačiau kuomet kišenėse švilpauja vėjai, o taupyti niekaip nesiseka, tenka su tuo taikstytis. Ne tiesa. Čia savo galimybes gali pademonstruoti greitieji kreditai, nedidelės apimties paskolos ar kiti finansavimo būdai, kurių šiai dienai tikrai netrūksta.

Pasiskolinus šiek tiek pinigų reikiamam daiktui įsigyti, ypač jei tuo metu jam taikoma akcija, galima ne tik savo pamaloninti, bet taip pat ir sutaupyti (turint omeny tai, kad naujas kompiuteris darbus atlieka greičiau, naujos kartos šaldytuvas sunaudoja gerokai mažiau elektros energijos ir panašiai). Taigi, tam tikrose situacijose skolintis tikrai verta, o paskolos nekelia rūpesčių, tik suteikia naudos.

lizingasManheteno komercinė lizingo rinka, kuri paprastai pradeda prarasti garo, nes artėja vasaros mėnesius, nuėjau priešinga kryptimi su kaupu praėjusį mėnesį. Lizingo veikla išaugo gerokai daugiau nei penkerių metų vidurkiu, atsižvelgiant į iš nekilnojamojo turto brokerių ir paslaugų įmonė CB Richard Ellis ataskaitą.

Biurų nuomininkų paėmė 3,6 mln kvadratinių pėdų gegužės 72% virš penkerių metų vidurkis maždaug 2 mln kvadratinių metrų. Lizingo veikla buvo stiprus per pirmąjį šių metų pusmetį iš viso taip, veda 28% didesnę šiol nei tuo pačiu laikotarpiu pernai.

Sandorių tempas buvo ypač stipri žemutiniame Manhetene ir Midtown pietuose.
CBRE pranešė, kad 972.000 kvadratinių pėdų buvo išnuomota centro gegužę daugiau nei du kartus penkerių metų mėnesio vidurkis 400,000 kvadratinių metrų. Midtown pietus lizingo veiklos per mėnesį buvo net šilčiau istoriniu požiūriu, kurio vieno milijono kvadratinių pėdų tris kartus penkerių metų vidurkis. Ji taip pat klasifikuojama kaip aukščiausios 30 dienų laikotarpį lizingo nuo 2001 m, kai 1,5 milijono kvadratinių pėdų buvo išnuomota.

Puikiems tose rinkose lėmė didelių sandorių. Sony baigė 500.000 kvadratinių pėdų nuomos ne 11 Madison Ave. Midtown pietus per gegužės mėn. Laikas Inc pasirašė 670.000 kvadratinių pėdų nuomos biure komplekso.

Lizingo taip pat buvo stipri, iš viso 1,6 milijono kvadratinių pėdų, 24% virš 1,3 milijono kvadratinių pėdų mėnesio vidurkis kad kaimynystėje. Apskritai, grynasis absorbcija už Manhetene metus, kiek vietos nuomojamos minusas tas, kuris yra atlaisvintas nuomininkai buvo kukliai neigiamas, su 74.000 kvadratinių pėdų viso patekti į rinką balanso.