Atnaujinant automobilį geriau investuoti daugiau

Dažnai keisdami savo automobilį renkamės naujesnį, prabangesnį, labiau mūsų lūkesčius atitinkantį, tačiau daugumą pirkėjų stipriai riboja turima santaupų suma. Deja, tai ir lemia ganėtinai prastos būklės automobilių parką Lietuvoje, o kartu ir saugumą keliuose.

Investuodami kiek daugiau į savo naujai perkamą automobilį (net jei vis tiek planuojate pirkti naudotą transporto priemonę) Jūs galėsite rinktis modernesnėmis saugos priemonėmis aprūpintą transporto priemonę, kuri didins saugumą kelyje, leis išvengti kai kurių nelaimių, kurias lemia transporto priemonės amžius. Saugesnis automobilis dažnai aprūpintas ir priemonėmis, kurios daugiau saugo ir keleivius (ypač aktualu pasidomėti vaikų saugumo sistemomis), taip pat pėsčiuosius.

Be saugumo labai svarbi ir ekologija bei ekonomiškumas. Tokios pat galios varikliu aprūpintas naujas automobilis beveik visuomet yra gerokai ekologiškesnis ekonomiškesnis už senesniuosius. Be abejonės, išimčių pasitaiko visur. Tačiau ne išimtis reikia medžioti, o investuoti į švaresnę aplinką pradedant nuo savęs. Be kita ko, nuolat diskutuojama apie įvairius mokesčius automobiliams, kurie, tikėtina, bus susiję su automobilio tarša, tad ekologiškesnis automobilis leis sutaupyti ir mokant mokesčius ateityje. Mažesnės kuro sąnaudos jau automatiškai yra aiški nauda, kurios aiškinti tikrai nereikia – mažesnės išlaidos kurui vilioja daugumą.

Dar viena priežastis investuoti daugiau lėšų į automobilio pirkimą – patogumas. Tai ne tik komforto priemonės, bet ir atitinkamas transporto priemonės dydis, pravaržumas, kitos savybės, kurios gali būti svarbios Jums ir Jūsų šeimai. Gyvenantiems užmiestyje dažnai norisi aukštesnio, pravaržesnio automobilio, galbūt netgi su visų varančiųjų ratų sistema, tačiau tai automatiškai stipriai kelia automobilio kainą. Didesnė šeima neatsisakytų erdvaus vienatūrio, o ir jis kainuoja įprastai žymiai daugiau nei kompaktinės klasės automobilis. Visgi, spaustis mažame automobilyje jei keliaujama daugiau ar kas rytą galvoti, pavyks įveikti prastos būklės kelią ar ne – tikrai ne geriausias išeitis.

Tad ką gi daryti, iš kur gauti daugiau pinigų? Mūsų rekomendacija – automobilių lizingas. Tai paslauga, leidžianti automobilį įsigyti iš karto, o už jį atsiskaityti per tam tikrą laiko tarpą. Perkant naujus automobilius terminas gali būti net iki 5 metų ar dar daugiau, tuo tarpu dėl naudotų automobilių pirkimo kyla įvairių klausimų, į kuriuos atsakys banko specialistai. Jei perkamas kiek senesnis automobilis – specialios automobilių lizingo programos ar paskola automobiliui gali būti pasiūlyta Jums – rinkitės tai, kas Jums atrodo patraukliausia ir mažiausiai išpučia perkamo automobilio kainą, tačiau rinktis lizingą iš tiesų paranku kiekvienai šeimai, pristigusiai šiek tiek pinigų iki svajonių automobilio.